Esentepe Motor Kurye
Esentepe Motor Kurye

 

Moto Kurye’nin Avantajları Nelerdir
    Moto kurye çağırmanın birçok nedeni vardır. Heleki İstanbul’da oturuyorsanız.
1.Esentepede Moto kurye çağırmazda gönderiyi siz götürmek isterseniz işinizden olursunuz.
2.Bu iş için bir eleman alıp ona yaptırmak isterseniz bu elemana ssk maaş yol parası veya bir araç tahsis etmeniz gerekicek.Tüm bu saydıklarımın maliyeti moto kurye maliyetinden çok fazla daha yüksek olur.
3.Tıpkı Esentepedeki gibi Gittiğiniz yerde otopark sorunu olama ihtimali çok yüksek.Eğer bir otopark bulamazsanız bıraktığınız yerde aracınızı bulamayabilir siniz.Aracınızın çekilmesi size daha büyük vakit kaybı olucaktır maliyeti hesaplamıyoruz tabi.
4.İşi teslim etmek için adres sorunu yaşarsınız herkes her yeri bilmez dimi.
Daha birçok sebep vardır.Siz siz olun bu durumlara düşmeyin.Mutlaka bir moto kurye hizmeti alın tabi bu işi uygun fiyata işin ehli kişilerle çalışın.Esentepe Motor Kurye bu işleri 2004 yılından beri yapan tecrübesiyle yaptıkları binlerce gönderi teslim eden büyük motor ağıyla kendini fazlasıyla ıspatlamış bir LTD ŞTİ dir.0212 270 20 40 Hemen arayın işiniz geçkalmadan ulaştıralım.
Esentepe, İstanbul'un Şişli İlçesi'ne bağlı mahalledir.

1960'larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerin çekirdeğini oluşturduğu semt, İstanbul'un 1960 sonrası yapılaşması içinde düzenli bir şekilde oluşmuştur. Çoğunlukla iş merkezlerinin ve gökdelenlerin bulunduğu mahalle güneyden Gayrettepe ve Balmumcu, batıda Mecidiyeköy ve Gülbahar (Gülbağ) kuzeyde Gültepe ve Çeliktepe ve doğu da Levent ile komşudur.
TMSF, Şişli Belediyesi, Zincirlikuyu Mezarlığı, Astoria, Metrocity ve Kanyon alışveriş merkezleri, HSBC ve Denizbank genel müdürlükleri, Tekfen Tower gibi önemli yerler Esentepe Mahallesi sınırları içindedir. Çocuk parklarının fazla olduğu nezih bir semttir.

İstanbulun en hareketli caddelerinden Büyükdere Caddesinin önemli bir bölümü bu mahalle içinden geçer. Mahalle sınırları içinde bulunan 4. Levent İETT garajı, Zincirlikuyu Metrobüs durağı, 4. Levent, Levent ve Gayrettepe metro istasyonları ve onlarca otobüs durağı ile ulaşım rahatlığı üst düzeydedir. Çoğunlukla bir konut bölgesi olan Gayrettepe ile iç içedir

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.